Dveře jsou unikátním architektonickým prvkem každého domu i bytu

Dveře oživí každý dům i místnostPrimárním účelem dveří je zajištění přístupu do objektu. Zároveň plní také další důležité funkce, které bereme jako samozřejmost a neuvědomujeme si je. Poskytují nám pocit soukromí a bezpečí a v neposlední řadě fungují jako designový prvek.

Kdybychom měli všichni stejné unifikované vstupní dveře, jednalo by se o velký stereotyp. Buďte originální a nechte si vyrobit dveře na míru. U nás si můžete vybrat z velkého množství vzorů a barev. Dodáváme vám dveře přesně podle vašich požadavků.

Tradiční výroba zárukou spokojenosti

Výrobou dveří a oken se zabýváme již 18 let. Působíme ve středních Čechách, proto se na nás neváhejte obrátit, pokud jste z Prahy, Berouna, Kladna, Mělníku, Benešova nebo blízkého okolí. Při výrobě používáme výhradně ověřené materiály renomovaných výrobců. Naše dveře jsou dimenzovány na každodenní používání, čímž je zajištěna dlouhá životnost bez náročné údržby.

Kontaktujte nás a získejte zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci!

Zajistíme kompletní služby související s výměnou stávajících nebo instalací nových dveří. Zaměříme vstupní otvor a podle získaných dat vyrobíme dveře špičkové kvality, které sednou jako ulité. Dokonale je utěsníme a poskytnou vám tak skvělé teplené i zvukové izolační vlastnosti.

Probuďte ve vašem interiéru novou mízu

Vyrobíme vám na míru také interiérové dveře. Každou místnost oživíte snadno a rychle pomocí skleněných dveří. Oproti klasickým interiérovým dveřím, které vám také rádi dodáme, je možná jejich instalace jako posuvné dveře. V žádném případě se nemusíte bát jako za starých časů o bezpečnost, protože jsou téměř nerozbitné.

Dveře na míru

Interiérové dveře

Na vzhledu přece záleží! Popusťte uzdu své fantazie a pořiďte si interiérové dveře ve stejné barvě pro sladění celkového vzhledu vaší místnosti.

Vchodové dveře

Dveřmi přeci procházíte každý den. Vyrobíme vám originální vchodové dveře na míru podle vašich představ, které nebude mít nikdo jiný.

Balkonové dveře

Zajistěte si pohodlný přístup na balkón, terasu nebo lodžii a získejte více světla do domu. Poznejte moderní technologii s dlouhou životností.

Zaujala vás naše nabídka a chcete si pořídit dveře? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Proč okna a dveře winko?

  • Kvalita přímo od výrobce
  • Výrobky šité na míru
  • Rychlá a kvalitní montáž
  • Bezplatný zákaznický servis
  • 18 let zkušeností 

Navštivte nás

Praha 6
V Nových Vokovicích 1
tel.: 604 283 746

Beroun
Politických vězňů 22
tel.: 736 764 921


Vyrábíme a montujeme okna na celý život


© 2018, winko s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing