Elegance 52 GF

Elegance 72 GF je modulový fasádní systém s využitím zasklívacích lišt pro osazení skla. Kombinovaná viditelná šířka rámů modulů je 72 mm. Vložené příčky jsou šířky buď 72 mm, nebo 52 mm.

Modulový koncept spočívá v kvalitní tovární produkci a jednoduché instalaci modulů na stavbě. To poskytuje výhody trvalé kvality výrobku i  montáže na stavbě stejně tak jako zkrácení času pro výrobu i montáž.

Designové možnosti zahrnují širokou škálu dekorativních krycích lišt (oblouková, pravoúhlá, letecký profil atd.), které mohou být odlišné v  horizontálním a vertikálním směru. Některé typy sloupků jsou k dispozici rovněž pro interiérový design fasády. Sloupky a příčky mohou být v  interiéru v jedné rovině nebo mohou být o různé hloubce zdůrazňující vertikální linie fasády.

Mnohá řešení, jako např. sloupky pro úhel 90° nebo obecné úhly, byly vytvořeny s minimálním použitím materiálů a vytvářejí štíhlé pohledové linky.

Mohou být vloženy otvíravé prvky, aniž by rušily základní aspekty projektu. Do systému mohou být začleněna zařízení pro kontrolu prostupu slunečního záření (slunolamy) i fotovoltaická zařízení (BIPV). K  dispozici je široký výběr hloubek sloupků pro pokrytí základních rozpětí a zatížení vahou skla.

Řešení odvodnění zajišťuje vodotěsnost systému i ve složitých klimatických podmínkách. Systém plně vyhovuje mezinárodním standardům.

Využití:

  Vhodný pro většinu významných komerčních i obytných budov

TisknoutVyrábíme a montujeme okna na celý život


© 2018, winko s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing