20.06.2013 06:17

Dotace Zelená úsporám 2013: Ušetřete za výměnu oken až 50 % nákladů!

Dotace Nová zelená úsporám 2013

Potřebuje váš dům nebo byt nová okna? Právě teď je nejvhodnější doba na výměnu těch starých! Od 1.1.2013 můžete získat dotace z programu Nová zelená úsporám. Cílem projektu je především zvýšit kvalitu bydlení obyvatel a omezit emice CO2. Vláda vyčlenila 28 miliard korun na snížení energetické náročnosti budov. Na své si přijdou jak rodinné domy, tak veřejné budovy. Pořiďte si nová okna od společnosti Winko a ušetřete až 50 % nákladů na rekonstrukci!

Jak žádat o dotaci?

Buďte si jistí, že se vám část investice na výměnu starých oken vrátí zpět. Objednejte si u nás úsporná plastovádřevěnáhliníková nebo dřevohliníková oknamy za vás vše zařídímePrvní žádosti o dotace na rekonstrukce rodinných domů z programu Nová zelená úsporám se podávají již v srpnu.

Žádost lze podat ještě před realizací. Můžete se tak vyhnout například vysokým půjčkám na výměnu oken a zateplení budovy. Dotace se ale vztahují pouze na realizace započaté po 1. lednu 2013. Pokud chcete vědět víc o získávání dotací, kontaktujte nás a my vaše dotazy rádi zodpovíme.

V případě, že na rekonstrukci domu nemáte dostatek financí, zajistí vám stát výhodnou půjčku.

S okny Winko snadno dosáhnete na dotaci

Aby vám byla přidělena dotace, musí realizaci provádět firma zapsaná v Seznamu odborných dodavatelůSpolečnost Winko v tomto seznamu je, a tak se na nás můžete bez problémů obrátit. Naše okna výhradně české výroby mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti, které sníží energetickou náročnost budovy až o několik procent. Podívejte se, kolik peněz se vám může vrátit, zvýšíte-li úspornost svého domu.

Snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 40 % Podpora 25 % z uznatelných nákladů
Snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 50 % Podpora 35 % z uznatelných nákladů
Snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 60 % Podpora 50 % z uznatelných nákladů

Cenově nejdostupnější a také nejžádanější jsou dnes plastová okna. Lepší tepelně-izolační vlastnosti mají ale okna dřevěná. Nejvíce ušetříte za vytápění, když necháte stará okna vyměnit za hliníková, která navíc budově dodají šmrnc. Na všechna okna vám vypracujeme cenovou nabídku zdarma, stačí nás kontaktovat a zaslat výpis oken domu.

Zelená úsporám i pro veřejné budovy

První výzvy k podání žádosti platí sice pro rodinné domy, zkrátka ale nepřijdou ani veřejné budovy. Řada na ně přijde později, program Zelená úsporám 2013 totiž poběží až do roku 2020. Největší šance na získání dotací mají majitelé, kteří dům nechají kompletně zateplit, vymění okna a neefektivní zdroj vytápění za tepelné čerpadlo nebo solární kolektory. Využijte možnosti dotací na rekonstrukci domů a tím pohodlnější bydlení. Počáteční investice, která s programem Nová zelená úsporám nemusí být tak horentní, se vám vrátí už za pár let. Prvním krokem bude právě výměna oken od společnosti Winko! 

Chcete ušetřit až 50 % nákladů na rekonstrukci domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutVyrábíme a montujeme okna na celý život


© 2018, winko s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing