Prosklené fasády

Společnost winko, spol. s r.o. ve spolupráci s dodavatelem hliníkových systémů SAPA Aluminium vyrábí a montuje prosklené hliníkové stěny, tzv. prosklené fasády. Pokud i vy přemýšlíte o tomto jedinečném prvku do vašeho domu, kontaktujte nás. Naše působnost se vztahuje na Prahu a Středočeský kraj.

Je pouze na vás, jaký systém si zvolíte. Vždy však přizpůsobte vzhled profilů charakteru vašeho domu. Nahlédněte do níže umístěné fotogalerie a přesvědčte se o jedinečnosti prosklených fasád.

Fasádní systémy Sapa využívají systém zasklívacích lišt i přímého lepení skla k profilům. Všechny prosklené fasády vycházejí ze základního systému Elegance 52 ST a přinášejí odlišné termoizolační vlastnosti nebo využívají různých architektonických prvků. Prohlédněte si jednotlivé typy fasádních systémů a zvolte si ten nejvhodnější do vašeho domu.

Elegance SC AeroClip

Elegance SC AeroClip je hliníkový externí pevný lamelový stínící systém, vhodný pro uchycení na fasádu, okna i jiné elementy a stavební konstrukce.

Elegance SC Eco Clip

Elegance SC Eco Clip je hliníkový vnější systém pro zastínění s pevnými lamelami vhodný pro upevnění přímo do fasádního systému, oken nebo jiných konstrukcí.

Elegance 52 HL

Zdůraznění vodorovné linie fasády je založené na struktuře systému Elegance 52 ST.

Elegance 52 SG-TH

Hliníkový fasádní systém se strukturálním zasklením a přerušeným tepelným mostem na bázi systému Elegance 52 ST.

Elegance 52 GF

Systém s přerušením tepelných mostů na liníkové dveře s liftslide nebo posuvným křídlem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi, je součástí modulárního konceptu Eurosystem.

Elegance 52 SX

Ekonomická varianta strukturálního zasklení systému Elegance 52 ST s mechanickým uchycením izolačních dvojskel s drážkou.

Elegance 52 SL

Hliníkový systém na střešní okna, chodby , kupole a světlíky.

Elegance 52 ST a SI

Elegance 52 ST a SI představují sloupkově-příčkový tepelně izolovaný fasádní systém s vnějšími přítlačnými a naklapávacími lištami pro prosklené moderní obvodové pláště budov.

Elegance 52 PV

Elegance 52 PV je tepelně izolovaný systém pro rastrové fasády s vestavěnými fotovoltaickými články.

Hliníkové prosklené fasády

Hliníková prosklená fasáda

Fasády hliníkové prosklené

Prosklené fasády hliníkové

Hliníkové prosklené fasády

Zajímá vás více o prosklených fasádách? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutVyrábíme a montujeme okna na celý život


© 2018, winko s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing