Vchodové dveře - ozdobné dveřní výplně ABS + HPL

Ozdobné dveřní výplně VP TREND, které naše společnost instaluje do svých výrobků, mají nejen estetickou, ale i teplně izolační a bezpečností funkci. Dveřní výplně dodáváme v různých tloušťkách dle požadavku zákazníka na koeficient prostupu tepla, téměř výhradně s vnitřní výztužnou  vložkou TPR.

Dveřní výplně jsou dodávány ve dvou materiálových provedeních:

Plastové dveřní výplně

jsou vyrobeny jako lepený vícevrstvý sendvič z několika druhů materiálů. Vnější pohledovou část tvoří dvě vakuově tvářené nebo hladké desky o síle 2 mm ze speciálního materiálu ABS/PMMA, jehož vnitřní vrstvou je ABS a vnější akrylát, nebo dekorativní fólie.

HPL dveřní výplně

Výplně řady "K" v provedení HPL (vysokotlaký laminát) a v plastovém (ABS) provedení jsou vizuálně shodné. Vlastnosti materiálu HPL, absence dilatace vlivem tepla, celková lepší stabilita a  nižší cena materiálu samotného, tak umožňují jednodušší a levnější výrobu dveřních výplní v (dřevo)dekorovém provedení.

PROVEDENÍ VÝPLNÍ

ACHAT AMETYST AZURIT BERYL BÍLINA BLANICE
CIDLINA DIAMANT DOLOMIT DYJE JANTAR JASPIS
JIZERA K00 K01 K02 K03 K04

Kontaktní formulář s telefonem a lokalitou

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.Vyrábíme a montujeme okna na celý život


© 2018, winko s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing